Rekomendacje

Bardzo cenię rzetelną obsługę, znakomitą logistykę i elastyczne formy płatności

Meringer to rzetelny i kompetentny dostawca, który spełnia wszystkie moje oczekiwania w zakresie zaopatrzenia mojego gabinetu. Bardzo cenię rzetelną obsługę, znakomitą logistykę i elastyczne formy płatności.

Szczególnie polecam narzędzie Probet do aspiracyjnej biopsji endometrium, które dzięki odpowiedniej sztywności sprawdza się najlepiej. Łatwo i bezpiecznie się go aplikuje, a pobieranego materiału jest bardzo dużo.

Polecam współpracę z firmą Meringer.

Ewa Ogrodzińska Specjalista Ginekolog-Położnik

Wiele nowych innowacyjnych rozwiązań

Współpracuję z firmą Meringer, która zaopatruje mnie w podstawowe produkty niezbędne do prowadzenia gabinetu ginekologicznego ale również oferuje wiele nowych innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę.
W szczególności chciałbym polecić cewnik Riginjector do histerosalpingosonografii.
Korzystając z niego mogę ocenić jamę macicy i drożność jajowodów przeprowadzając badanie ambulatoryjne bez konieczności znieczulenia i hospitalizacji.
Takie rozwiązanie daje możliwość szybkiej diagnozy i powoduje zadowolenie pacjentek.
Polecam firmę Meringer jako dostawcę wysokiej jakości produktów ginekologicznych.

Miłosz Matuszczak Specjalista Ginekolog-Położnik

Rzetelny partner w prowadzeniu gabinetu

Doceniam firmę Meringer jako rzetelnego partnera w prowadzeniu gabinetu ginekologicznego.

Beata Sterlińska-Tulimowska Specjalista Ginekolog-Położnik

Dostawa zawsze na czas

Firma Meringer to rzetelny dostawca sprzętu i narzędzi ginekologicznych. Profesjonalne podejście Konsultantów, ogromny wybór produktów oraz dostawa zawsze na czas, to tylko niektóre cechy dla których warto współpracować z firmą Meringer. Szczerze polecam.

Marek Kmieć Specjalista Ginekolog-Położnik

Gorąco polecam żel do USG Clinical

Używam żelu do USG Clinical ponieważ nie zawiera on soli i aldehydu mrówkowego zapewniając tym samy długą żywotność głowicy aparatu USG. Jego odpowiednia gęstość zapewnia też doskonałą przyczepność dzięki czemu nie spływa on z brzucha podnosząc komfort pacjentek podczas badania i nie brudząc im ubrań.

Gorąco polecam żel do USG Clinical firmy Meringer

Ewa Nowak Specjalistyczna poradnia Ginekologiczno położnicza "Synergia"

Cenię sobie komfort i bezpieczeństwo pacjentki

Jako lekarz najbardziej cenię sobie komfort i bezpieczeństwo pacjentki. Dlatego do swojego gabinetu wybieram wyłącznie produkty najwyższej jakości. Zdecydowałem się na osłonki Ecofunda i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jestem bardzo zadowolony z  tego wyboru. W mojej ocenie osłonki Ecofunda to produktu najwyższej jakości, dający idealną przejrzystość obrazu przy wykonywaniu badań. Istotne jest dla mnie, aby osłonka była wytrzymała, ponieważ sytuacje, gdy w obecności pacjentki osłonka pęka są dość niekomfortowe.  Dzięki osłonkom Ecofunda nie muszę się o to martwić ponieważ egzamin z wytrzymałości zdają na piątkę.

Z pełnym przekonaniem polecam osłonki Ecofunda.

Marek Bachórzewski Specjalista Położnictwa i Chorób Kobiecych

Solidny i pewny partner w biznesie

Polecam firmę Meringer, z którą współpracuję już od 4 lat. Przez ten czas firma dała mi się poznać jako solidny i pewny partner w biznesie. Dostarcza nowoczesnych i wygodnych rozwiązań do gabinetów ginekologicznych. Bardzo cenię rzetelną obsługę, znakomitą logistykę i elastyczne formy płatności.

Kamila Wielgosz Specjalista Ginekolog-Położnik

Z przyjemnością polecam wkładkę TT380 Active

Wkładki TT380 Active są to pierwsze wkładki na rynku z bezdotykowym systemem aplikacji, dzięki czemu zakładanie wkładki jest o wiele bardziej wygodne.

Innowacyjne rozwiązanie z bezdotykowym systemem aplikacji ułatwia mi pracę i oszczędza mój czas, gdyż nie muszę wykonywać zbędnych czynności związanych z przygotowywaniem wkładki do aplikacji.

Z przyjemnością polecam wkładkę TT380 Active.

Urszula Winconek-Oberc Specjalista Ginekolog-Położnik

Rekomenduję przede wszystkim wzierniki Invisio

Jako zaufany, wieloletni partner firmy Meringer, zachęcam Państwa do współpracy z nimi. Rekomenduję przede wszystkim wzierniki Invisio. Pracuję na nich od wielu lat, dają mi one pełen komfort pracy. Unikam zagrożenia, że któryś się złamie czy pęknie lub zadziorem spowoduje zranienie pacjentki. Ważne jest dla mnie tez, że są one dostępne  w 5 rozmiarach, w tym najważniejsze xxs, które z powodzeniem używam, gdy mam do czynienia ze starszą lub bardzo młodą pacjentką. Daje mi to możliwość badania wszelkich grup pacjentek.

Mariusz Rokicki Specjalista Ginekolog-Położnik

Moje pacjentki są zadowolone

Stosuję żel Clinical. Moje pacjentki są zadowolone, że w czasie badania nic nie ścieka z brzucha powodując dyskomfort, a po badaniu nie pojawiają się uczulenia i podrażnienia. Polecam żel Clinical od Meringer, ponieważ nie zawiera soli i aldehydów przez co jest bezpieczny dla mojej głowicy USG.

Jarosław Rolewicz Specjalista Ginekolog-Położnik