Dla dystrybutorów

Zastanawiasz się jak skutecznie zwiększać marżę na swoich produktach?

Dla Dystrybutorów

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Oferujemy Państwu szeroką ofertę asortymentu ginekologicznego, przekraczającą 1500 pozycji. Zdecydowana część produktów – 99,2%, znajduje się w naszych magazynach, będąc „dostępna od ręki”. Warto przy tym zaznaczyć, iż oferujemy dostęp do światowych marek, szeroko rekomendowanych w środowisku ginekologów.

Dlaczego przygotowaliśmy ofertę dla dystrybutorów?

Jesteśmy firmą otwartą na szeroko zakrojoną współpracę. Pragniemy realizować misję naszej firmy jaką jest zapewnienie sukcesu naszym Klientom, osiągając ten cel wraz z naszymi Partnerami.

Podejmij z nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

Co nas wyróżnia

Pomoc

Pomoc w pozyskaniu nowych Klientów

Prowadzimy szeroko zakrojone działania, mające na celu wspieranie naszych Partnerów w działaniach marketingowych. Jedną z możliwości promowania swojej firmy jest korzystanie z naszych witryn: pessar.pl, invisiospec.com, cytobrush.com, które odwiedzane są przez tysiące potencjalnych Klientów. Dostarczamy również dostęp do materiałów marketingowych z miejscem na Twoje logo. Dzięki temu odbiorcy ulotek będą się kontaktować  bezpośrednio z Tobą, a nie firmą Meringer.

Najszerszy wybór dla ginekologii i natychmiastowa dostępność

Zostając naszym Partnerem zyskujesz dostęp do asortymentu ginekologicznego, obejmującego zróżnicowanego kategorie produktowe. Ponadto posiadamy wiele zróżnicowanych typów określonych pozycji, np. spódniczek, pessarów czy wzierników. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu wariantów poszczególnych produktów, zaspokajając zróżnicowane oczekiwania Twoich Klientów. Zdecydowana część naszych towarów (99,2%) jest dostępna „od ręki”.

Światowe marki

Dostęp do światowych marek

Podejmując z nami współpracę, zyskujesz dostęp do renomowanych marek, jak Directa, Invisio czy Disponica. Dobry produkt posiadając wiele istotnych wyróżników, na pewno pomoże w zdobyciu rynków zbytu. W ten sposób wyróżnisz się od konkurencji produktami cenionymi przez specjalistów z całego świata. Wyeksponujesz swoje atuty na tle konkurencji, proponując najbardziej efektywny sposoby rozwiązywania problemów Twoich Klientów. Wprowadzając na stan produkty sprawdzonych marek, odejdzie Państwu problem związany z konkurowaniem ceną.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

 

  • Dostęp do zdjęć opisów i materiałów: wykorzystaj nasze materiały marketingowe na swojej stronie internetowej
  • Próbki produktów: pokazanie naszego asortymentu ułatwi prezentację produktu
  • Materiały drukowane z miejscem na Twoje logo: unikniesz sytuacji, że klienci po przeczytaniu ulotki będą kontaktować się z Tobą, zamiast z  Meringer
  • Zapewniamy indywidualnego opiekuna: nasz pracownik będzie znał Twoje oczekiwania i potrzeby, dostosowując ofertę do Twych oczekiwań i udzielając fachowej pomocy
  • Nie musisz kupować zbiorczych opakowań: ilość zamawianego asortymentu dostosowujesz do swoich potrzeb. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 17, towar otrzymasz już na drugi dzień roboczy.

Jak możemy Ci pomóc?

Zostań dystrybutorem

Rozpocznij współpracę w zakresie dystrybucji produktów z oferty Meringer.

Uzupełnij poniższy formularz