Dla dystrybutorów

Zastanawiasz się jak sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej?

Zostań naszym Dystrybutorem i Partnerem Biznesowym.

Dla Dystrybutorów

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Oferujemy Państwu szeroką ofertę asortymentu ginekologicznego, przekraczającą 1500 pozycji. Zdecydowana część produktów – 99,2%, znajduje się w naszych magazynach, będąc „dostępna od ręki”. Warto przy tym zaznaczyć, iż oferujemy dostęp do światowych marek, szeroko rekomendowanych w środowisku ginekologów.

Dlaczego przygotowaliśmy ofertę dla dystrybutorów?

Jesteśmy firmą otwartą na szeroko zakrojoną współpracę. Pragniemy realizować misję naszej firmy jaką jest zapewnienie sukcesu naszym Klientom, osiągając ten cel wraz z naszymi Partnerami.

Podejmij z nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

Co nas wyróżnia

Pomoc

Pomoc w pozyskaniu nowych Klientów

Prowadzimy szeroko zakrojone działania, mające na celu wspieranie naszych Partnerów w działaniach marketingowych. Jedną z możliwości promowania swojej firmy jest korzystanie z naszych witryn: pessar.pl, invisiospec.com, cytobrush.com, które odwiedzane są przez tysiące potencjalnych Klientów. Dostarczamy również dostęp do materiałów marketingowych z miejscem na Twoje logo. Dzięki temu odbiorcy ulotek będą się kontaktować  bezpośrednio z Tobą, a nie firmą Meringer.

Najszerszy wybór dla ginekologii i natychmiastowa dostępność

Zostając naszym Partnerem zyskujesz dostęp do asortymentu ginekologicznego, obejmującego zróżnicowanego kategorie produktowe. Ponadto posiadamy wiele zróżnicowanych typów określonych pozycji, np. spódniczek, pessarów czy wzierników. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu wariantów poszczególnych produktów, zaspokajając zróżnicowane oczekiwania Twoich Klientów. Zdecydowana część naszych towarów (99,2%) jest dostępna „od ręki”.

Światowe marki

Dostęp do światowych marek

Podejmując z nami współpracę, zyskujesz dostęp do renomowanych marek, jak Directa, Invisio czy Disponica. Dobry produkt posiadając wiele istotnych wyróżników, na pewno pomoże w zdobyciu rynków zbytu. W ten sposób wyróżnisz się od konkurencji produktami cenionymi przez specjalistów z całego świata. Wyeksponujesz swoje atuty na tle konkurencji, proponując najbardziej efektywny sposoby rozwiązywania problemów Twoich Klientów. Wprowadzając na stan produkty sprawdzonych marek, odejdzie Państwu problem związany z konkurowaniem ceną.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

 

  • Dostęp do zdjęć opisów i materiałów: wykorzystaj nasze materiały marketingowe na swojej stronie internetowej
  • Próbki produktów: pokazanie naszego asortymentu ułatwi prezentację produktu
  • Materiały drukowane z miejscem na Twoje logo: unikniesz sytuacji, że klienci po przeczytaniu ulotki będą kontaktować się z Tobą, zamiast z  Meringer
  • Zapewniamy indywidualnego opiekuna: nasz pracownik będzie znał Twoje oczekiwania i potrzeby, dostosowując ofertę do Twych oczekiwań i udzielając fachowej pomocy
  • Nie musisz kupować zbiorczych opakowań: ilość zamawianego asortymentu dostosowujesz do swoich potrzeb. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 17, towar otrzymasz już na drugi dzień roboczy.

Jak możemy Ci pomóc?

Referencje

Referencje Meringer

Lubmedical Sp. z o.o. Sp.k. w Lublinie oświadcza, że firma MERINGER Sp. z o.o. w Kaliszu jako profesjonalny partner handlowy w zakresie dostaw sprzętu medycznego jest godny polecenia. Zamówienia realizowane są z należytą starannością w sposób bezproblemowy i terminowy. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych Klientów. Doświadczenie oraz wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników firmy pozwala nam z pełnym zaufaniem jeszcze raz polecić firmę MERINGER Sp. z o.o. jako godnego partnera biznesowego.

Współpracuję z firmą Meringer już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Posiadają Państwo w swojej ofercie wszystko, co jest potrzebne do funkcjonowania gabinetu ginekologicznego. Dla mnie ważna jest też cena – dla mnie jest zawsze zadowalająca, a nawet jeżeli znajdę gdzieś coś troszkę taniej to zawsze znajdujemy wspólne rozwiązanie, abym nie musiała robić zamówień w różnych miejscach. Dla mnie to ważne gdyż nie muszę pamiętać o kilku firmach – mam jedną sprawdzoną, godną zaufania – firmę Meringer!

Moim opiekunem/konsultantem zawsze jest bardzo miła, kompetentna osoba, dobrze przygotowana i znająca już moje „zamówienia” i nie mam potem problemów z „niezamówionym” towarem. Poza tym dostawa jest praktycznie ekspresowa – najczęściej od razu na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Firma Meringer oferuje sprawdzone, posiadające certyfikaty produkty i mam pewność, że zarówno lekarze jak i pacjentki są zadowoleni z jakości produktów. Miałam już styczność z produktami innych dostawców ale potem okazywało się, że np. oferowane rozmiary wzierników ginekologicznych odbiegają od tych oferowanych przez firmę Meringer, a także lekarze narzekali na gorszą jakość. Dlatego w obecnych zabieganych czasach dla mnie firma Meringer jest wyborem najlepszym!

Renata Peszek

RS MED

Zostań dystrybutorem

Rozpocznij współpracę w zakresie dystrybucji produktów z oferty Meringer.

Uzupełnij poniższy formularz