Etapy rekrutacji

1 Krok - Aplikowanie

Meringer - składanie aplikacji o pracę

Wyszukaj w naszej zakładce oferty pracy interesujących Cię stanowisk. Nawet jeśli nie znalazłeś nic interesującego, zachęcamy do wypełnienia naszego formularza CV-online. Twoja aplikacja trafi do naszej bazy danych, z której korzystamy w pierwszej kolejności w przypadku poszukiwania nowego pracownika.

2 Krok – Selekcja aplikacji

Meringer - Selekcja kandydatów o pracę

Spośród zgromadzonych aplikacji w naszej bazie danych wybieramy kandydatów spełniających nasze wymagania formalne. Po przedstawieniu wybranych aplikacji działowi fachowemu, kontaktujemy się z zaakceptowanymi kandydatami i zapraszamy do następnego etapu.

3 Krok – Rozmowa kwalifikacyjna

Meringer - rozmowa kwalifikacyjna o pracę

W przypadku pozytywnego przejścia przez wszystkie poprzednie kroki zapraszamy kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne. W zależności od stanowiska rozmowy kwalifikacyjne są jedno lub dwuetapowe. Należy zarezerwować sobie na nie od ok. 30 minut do 1,5 godziny. Podczas takiego spotkania rekruter zada Ci pytania dotyczące Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego i wykształcenia oraz chętnie porozmawia na temat Twoich pasji i zainteresowań. Rozmowy rekrutacyjne w firmie Meringer są prowadzone z bezpośrednim przełożonym oraz pracownikiem działu personalnego.

4 Krok – Decyzja

Meringer - decyzja o zatrudnieniu

Po przeanalizowaniu wyników wszystkich etapów rekrutacji, kontaktujemy się z kandydatami oraz informujemy o decyzji dotyczącej zatrudnienia kandydatów do firmy Meringer.

Kontakt

Już wiesz, kim jesteśmy i jak pracujemy – czas na Twoją decyzję!

Jeśli  uważasz, że razem możemy stworzyć świetny zespół – napisz do nas na kariera@meringer.pl., lub skontaktuj się pod numerem telefonu 722-130-017.