Co nas wyróżnia

Kontrola stanów magazynowych Meringer

System kontroli stanów magazynowych

W 2010 roku opracowaliśmy system kontroli stanów magazynowych. Aplikacje analizujące popyt i podaż oraz algorytmy postępowań w sytuacjach kryzysowych sprawiają, że jesteśmy przygotowani na wiele okoliczności. Dodatkowym elementem zabezpieczającym całą procedurę jest stały nadzór jednej osoby odpowiedzialnej wyłącznie za ten dział.

Wszystko to sprawia, że możemy się pochwalić wskaźnikiem 99,2% dostępności produktów w ofercie.

Godzina wysyłki towaru na następny dzień

Nowoczesne procedury w wysyłkach towarów

Zapewniamy wysyłkę towaru na następny dzień, nawet przy zamówieniach do godziny 19:00. Wykorzystanie nowoczesnej infrastruktury (m.in. integracja systemów informatycznych) pozwala na wysłanie asortymentu tego samego dnia.

W 2017 – roku nie zdarzyło się, aby jakaś przesyłka nie została wysłana do klienta. 100% paczek złożonych do 19:00 zostało nadane tego samego dnia.

Innowacyjne produkty i bogata oferta

Innowacyjne produkty i bogata oferta

Poprzez cykliczną obecność na światowych targach medycznych, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. Oceniamy nowe produkty pod kątem bezpieczeństwa i przydatności. Kontaktujemy się z producentami i proponujemy korekty, które poprawiają produkty. Tak jest np. ze spódniczkami, klapkami z gumką.

W 2009 roku wprowadziliśmy jako pierwsi ginekologiczne narzędzia jednorazowe, dzięki czemu znacząco przyczyniliśmy się do ograniczenia zakażeń krzyżowych w gabinetach. Działamy aktywnie na rzecz ograniczania wstydu u pacjentek, dostarczając i modernizując odzież jednorazową.

Dzięki temu mamy najszerszą ofertę dla ginekologii nie tylko w ilościach kategorii, ale w poszczególnych wariantach.

Obsługa zamówień i umów

Doświadczenie zdobyte we współpracą z firmami farmaceutycznymi pozwoliło nam dokładnie poznać oczekiwania zarówno poszczególnych przedstawicieli, osób zarządzających i kontrolujących budżety. Określeni pracownicy pilnują wydatków poszczególnych osób. Wysyłają raporty o zakupach – kto, za ile i co kupił oraz w jakim rejonie.

Dodatkowo realizujemy pomysły na gadżety reklamowe dla firm farmaceutycznych, skuteczne wiążąc dobry produkt ginekologiczny z Brandem danej firmy.

Dzięki temu firmy otrzymują skuteczną reklamę, a lekarze dobre produkty.

Materiały marketingowe dla Dystrybutorów

Materiały marketingowe dla Dystrybutorów

Marketing to istotna część prowadzenia biznesu. Doskonale wiemy jak w tej kwestii pomóc naszym Partnerom handlowym. Tworzymy cykliczne ulotki produktowe bez naszego logo z miejscem na pieczęć dystrybutora. Kreujemy strony jak na przykład pessar.pl, które odwiedzają ponad 10.000 klientów, na których możemy umieścić dane kontaktowe do dystrybutora.

Na czas współpracy oferujemy także profesjonalne zdjęcia i opisy produktów, które można umieścić na sklepach internetowych.

Obsługa klienta Meringer

Sprawny system obsługi klienta

Doskonale wiemy, że lojalność buduje się długimi latami. Jednym z elementów budowania lojalności jest sprawna obsługa klienta. Prowadzimy badania ankietowe, by jak najrzetelniej badać potrzeby naszych Klientów. Inwestujemy w szybkie łącza, światłowody oraz nowe systemy informatyczne tylko po to aby skrócić czas oczekiwania na połączenie. Nikt nie lubi czekać na linii słuchając sygnału zajętości.

Wprowadziliśmy do obsługi standardy aby ograniczyć Państwa cenny czas. Standardy te określają jak postępować z reklamacjami, ze zwrotami co w przypadku gdy paczka nie dotrze do odbiorcy. Jak postępujemy w przypadku duplikatów, korekt itd.  Wszystkie czynności angażujące czas zrzucamy na siebie.