Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forum Firm Rodzinnych Forbes 2018

Firma Meringer Sp. z o.o. uplasowała się na 75 miejscu w województwie wielkopolskim w kategorii firm z przychodami do 100 mln PLN. Nagrodę tę traktujemy jako duże wyróżnienie i jednocześnie impuls do dalszych działań, dzięki którym możemy zmieniać życie Pacjentów na lepsze oraz zapewniać sukces rynkowy naszym Klientom i Dostawcom. Ranking Forum Firm Rodzinnych jest organizowany przez prestiżowy magazyn FORBES. Wspomniany ranking ma wyłonić najbardziej dynamicznie rozwijające się biznesy rodzinne w Polsce. Ranking przedstawia wyróżnionych wg. podziału na województwa oraz kategorie wielkości przychodów.

Tytuł Geparda Biznesu 2015

Meringer - Gazela biznesu 2015

Instytut Europejskiego Biznesu, założony 12 grudnia 2005 r., przyznał firmie Meringer zaszczytny tytułu Geparda Biznesu 2015. Tytuł ten otrzymują przedsiębiorstwa charakteryzujące się dynamicznym, prężnym rozwojem.

To już kolejny rok z rzędu, gdy firma Meringer zostaje ujęta w prestiżowym Rankingu wśród wielu innych przedsiębiorstw w Polsce. Niewątpliwie firma Meringer nieustannie się zmienia, poszerza ofertę asortymentową o produkty tylko dla ginekologii i stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich Klientów. W związku z tym jesteśmy bardzo wdzięczni za wyróżnienie, które daje nam motywację do dalszego działania.

Mocna Firma Godna Zaufania 2013

Meringer - Firma godna zaufania

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że w elitarnym gronie znalazła się firma MERINGER, która może pochwalić się bardzo dużą dynamiką wzrostu. Firma Meringer znalazła się na 399 miejscu w kategorii Mocna Firma Godna Zaufania.

Gepardy Biznesu 2013 województwa wielkopolskiego według wzrostu wartości rynkowej

Meringer - Gazela biznesu 2013

Spośród 4091 przedsiębiorstw województwa wielkopolskiego, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2013 uzyskało 2599 firm.

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że w elitarnym gronie znalazła się firma MERINGER, która może pochwalić się bardzo dużą dynamiką wzrostu. Firma Meringer znalazła się na 1241 miejscu w kategorii Gepardy Biznesu.

Tytuł Gepardy Biznesu uzyskują firmy, które odnotowują z roku na rok dynamiczne wzrosty, uzyskują zyski, oraz wartość ich kapitału jest dodatnia. Korzystając z okazji pragniemy podziękować naszym Klientom oraz Partnerom, bez których tak prężny rozwój firmy był by niemożliwy.