Zamów wizytę i konsultację z Przedstawicielem

Wiele placówek medycznych nieświadomie przepłaca za artykuły medyczne i higieniczne ponadto poświęca zbyt dużo czasu na zaopatrzenie medyczne.

A jak to wygląda u Państwa?

Chcielibyśmy podzielić się historią jednej z placówek medycznych.

W ubiegłym tygodniu w południowej Polsce Mobilny Doradca Meringer dokonał na prośbę Klienta przeglądu wydatków związanych z zaopatrzeniem. Placówka chciała zapewnić Klientom wysoki komfort, dlatego używała podkładów trzywarstwowych papierowo-foliowych o szerokości 50cm. Doradca zaproponował rozwiązanie jakim jest wprowadzenie podkładów spełniających wymagania Klienta wykonanych również z papieru i folii o szerokości 50 cm, długości 100 odcinków. Podkład miał obniżoną gramaturę papieru i jedną zamiast dwóch warstw papieru podklejoną folią. Zaproponowany podkład miał niższą wagę o około 40 % od dotychczas stosowanego podkładu przez Klienta, co w rezultacie daje 40% oszczędności na kosztach odpadów medycznych. Ponadto Klient korzystając z programu partnerskiego otrzymał dodatkowe bonusy w formie bonów SODEXO.

Rezultaty jakie uzyskał nasz Klient:

Szacowane koszty (cena podkładu i koszt utylizacji) spadły o ponad 9000 zł w ciągu 12 miesięcy. Jednocześnie zaproponowany produkt spełniał wszystkie wymagania Klienta. Dodatkowo Klient zyskał nagrody (bony SODEXO) w programie partnerskim.

Zgłoś się na bezpłatną niezobowiązującą konsultacje: