Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. pozyskiwania Klientów

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Dobrzecka 95

Czego oczekujemy ?

  • NIE jest wymagane doświadczenie w branży medycznej!
  • doświadczenia w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej min. 1 rok,
  • łatwość w nawiązaniu kontaktu i budowania długofalowych relacji,
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • chęci rozwoju i ciągłej nauki,
  • wykształcenia min. średniego,
  • pozytywnego nastawienia

Co oferujemy?

  • możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od 1-go dnia (możliwe inne formy umów)
  • wynagrodzenie 5500-8000 zł brutto – podstawa + premie i nagrody za realizację planów sprzedażowych,
  • wyposażone stanowisko pracy (laptop, system CRM, słuchawki bezprzewodowe, telefon komórkowy, wygodne fotele, kawę z expresu, pokój socjalny na przerwy lunchowe i kawowe),
  • udział w szkoleniach w godzinach pracy (biuro w Kaliszu),
  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami, świętami i wieczorami,
  • wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek oraz przełożonego,
  • spotkania integracyjne, paczki świąteczne

Zadania:

  • wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów z przydzielonej puli,
  • wprowadzanie danych Klientów do systemu CRM,
  • przygotowywanie indywidualnych ofert Klientom i przypisywanie warunków handlowych na platformie e-sklepu
  • promowanie długoterminowej  współpracy z firmą ,
  • raportowanie swojej aktywności (tj. liczba przeprowadzonych rozmów, wysłanych ofert, zdobytych Klientów).

Poznaj swoje przyszłe koleżanki i kolegów: kliknij tutaj

Nie musisz mieć doświadczenia w branży medycznej!

Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.

Wyślij CV na adres mailowy: j.kucinska@meringer.pl w temacie wpisz nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.

Czekamy na Ciebie!