Oferta pracy

Stacjonarny Doradca Klienta Biznesowego

W związku z rozbudową działu sprzedaży stacjonarnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert cenowo – produktowych dla Klientów B2B
  • Aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z Klientami
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży
  • To nie jest praca w Call center – pracujemy w przyjaznej atmosferze i w oparciu o długofalowe relacje

Nasze wymagania:

  • Roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania relacji i pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i ciągłej nauki
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od 1 dnia (możliwe inne formy umów)
  • Wynagrodzenie od 4500 do 8000 zł brutto – podstawa + bonusy za realizacje planów sprzedaży
  • Pakiet szkoleń i wsparcie zespołu co zapewni szybkie wdrożenie do pracy
  • Liczne szkolenie oraz imprezy integracyjne
  • Możliwość rozwoju w strukturach rozwijającej się spółki

Meringer jest wiodącą firmą w Polsce zajmującą się zaopatrzeniem medycznym różnego rodzaju placówek medycznych od małych gabinetów poprzez kliniki i szpitale wielospecjalistyczne.

Firma zatrudnia ponad 50 pracowników i posiada ponad 20 000 produktów w ofercie. Każdego dnia wysyłamy setki przesyłek do Klientów w całej Polsce. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym Klientami, aby zapewnić im wszystko to co jest potrzebne do funkcjonowania placówki medycznej, po to aby ludzie pracujący w służbie zdrowia mogli skupić się na tym co najważniejsze.  Naszymi Klientami są też inni dostawcy działający lokalnie i regionalnie.

Jako organizacja mamy plany dalszego rozwoju i wzrostu w kolejnych latach tak, aby stać się największym dostawcą zaopatrzenia medycznego i firmą zajmującą się hurtowym handlem wyrobami medycznymi w Polsce.

Czekamy na Ciebie

Wyślij cv teraz na adres mailowy: praca@meringer.pl