Oferta pracy

Specjalista ds. Telefonicznej i mailowej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej i E-mailowej Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Dobrzecka 95

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie 4450-6000 zł brutto – podstawa + premie i nagrody za realizację planów sprzedażowych,
  • wyposażone stanowisko pracy (laptop, system CRM, słuchawki bezprzewodowe, telefon komórkowy, wygodne fotele, kawę z expresu, pokój socjalny na przerwy lunchowe i kawowe),
  • udział w szkoleniach w godzinach pracy (biuro w Kaliszu),
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę (lub umowę zlecenie pełen ZUS + urlopy)
  • jasną ścieżkę rozwoju (awanse od młodszego do starszego specjalisty),
  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami, świętami i wieczorami,
  • wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek oraz przełożonego,
  • spotkania integracyjne.

Zadania:

  • wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów z przydzielonej puli, dzięki temu zbudujesz relacje z Klientami,
  • bieżąca telefoniczna obsługa klientów,
  • wprowadzanie danych Klientów do systemu CRM,
  • przygotowywanie indywidualnych ofert Klientom i przydzielanie warunków handlowych na platformie e-sklepu
  • doradzanie i udzielanie informacji Klientom o nowych produktach (wymiary, opis, inne parametry),
  • promowanie długoterminowej  współpracy z firmą ,
  • raportowanie swojej aktywności (tj. liczba przeprowadzonych rozmów, wysłanych ofert).

Poznaj swoje przyszłe koleżanki i kolegów: kliknij tutaj

Nie musisz mieć doświadczenia, aby rozwijać się z nami!

Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.

Wyślij CV to tylko kilka sekund na adres mailowy: j.kucinska@meringer.pl lub praca@meringer.pl

Czekamy na Ciebie