Oferta pracy

Pracownik magazynu – praca dodatkowa

Pracuj z nami w Centrum Logistyczno – Magazynowym Firmy Meringer!

Meringer jest ogólnopolskim liderem w zakresie dystrybucji materiałów medycznych, firma prowadzi też sprzedaż międzynarodową do ponad 10 krajów w całej Europie. W naszym asortymencie są zarówno produkty dostawców z Polski jak i zza granicy. Naszym Klientom chcemy zapewnić terminowe i wysokiej jakości dostawy.

Poznaj nas bliżej – zobacz jak pracujemy: YouTube

Zapraszamy do pracy od zaraz!

Stanowisko: Pracownik Magazynu (komisjoner i/lub pakowacz)

Miejsce pracy: ul. Metalowców 3-11, Kalisz

Wynagrodzenie:

– stawka od 27 brutto (w zależności od  doświadczenia i oceny wyników rozmowy rekrutacyjnej)

– nadgodziny płatne

– stawka + 50 % za pracę w sobotę (praca w soboty jest opcjonalna i związana tylko z dodatkowymi pracami magazynowymi)

– dodatkowe nagrody, premie i inne formy docenienia

Co oferujemy?

– zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie, która działa ponad 17 lat w ciekawej branży

– elastyczne godziny pracy, brak zmian nocnych

umowę o pracę (lub umowę zlecenie pełen ZUS + urlopy)

– szkolenia wprowadzające, wsparcie kolegów i przełożonego

– możliwość rozwoju i szkoleń (np. pomoc w zdobyciu uprawnień na wózek widłowy)

– darmowy parking, pracę w dogodnej lokalizacji

dodatkowe ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

spotkania integracyjne, paczki świąteczne

bezpłatna kawa z ekspresu, herbata

– w okresie zimowym darmowe obiady

Zadania:

– zbieranie produktów z półek

– pakowanie i nadawanie paczek

– odbieranie, sprawdzanie i rozkładanie produktów na półkach

– obsługa „paleciaka” (ręczny lub elektryczny)

Czego oczekujemy?

-mile widziani studenci zaoczni

– zaangażowania i sumienności w powierzone zadania

– braku przeciwwskazań do stania/chodzenia 8 h dziennie

– umiejętności pracy w zespole

– uprawnienie na wózki widłowego mile widziane (nie jest to warunek konieczny)

Wyślij cv teraz! Czekamy na Twoje zgłoszenie.

CV należy wysłać mailowo na adres: m.matysiak@meringer.pl