Aktualności

Meringer nominowany do tytułu Najwyższa Jakość QI 2020!

Najwyższa Jakość Quality International to największy i najbardziej prestiżowy Ogólnopolski Program ponadbranżowy, promujący jakość, który skupia grono przedsiębiorców, instytucji i samorządów z całego kraju. Celem tego przedsięwzięcia jest wskazanie i uhonorowanie Godłem QI tych podmiotów, które przykładają dużą wagę do utrzymywania wysokich standardów w zakresie jakości.

Patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Laureaci Programu są wyłaniani w trzech kategoriach:

– QI product – produkt najwyższej jakości,

– QI services – usługi najwyższej jakości,

– QI order – zarządzanie najwyższej jakości.

Wybór dokonywany jest również w czterech grupach podmiotów, uzależnionych od wielkości zatrudnienia (firmy małe, średnie i duże) oraz w odrębnej grupie – Samorząd.

Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy. Zdobycie certyfikatu i prestiżowego godła – rozpoznawalnego znaku o międzynarodowym znaczeniu, kierującego czytelny przekaz do klientów i kontrahentów, jest poświadczeniem czytelnej polityki jakości i wsparciem budowy pozytywnego wizerunku. Laureaci, jako członkowie elitarnego Klubu Liderów Jakości (firm, instytucji i samorządów skupionych wokół idei zarządzania jakością), otrzymują również możliwość doskonalenia własnych procedur jakości i wymianę doświadczeń na organizowanych spotkaniach i konferencjach.

Jako firma dokładamy wszelkich starań, żeby oferowane przez nas produkty oraz obsługa Klienta były na najwyższym poziomie. Wyszukujemy również najnowszych innowacji, które ułatwiają pracę gabinetów lekarskich, przychodni oraz klinik.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i dbamy o dostępność produktów. Cieszymy się, że nasze starania zostały zauważone.

Nie spoczywamy jednak na laurach i w dalszym ciągu rozwijamy się dla Was!

Podsumowanie zeszłorocznego programu znajduje się >TUTAJ<