Aktualności

I półrocze 2019 w Meringer Sp. z o.o. to rekordowy wzrost ilości obsłużonych Klientów

W I półroczu 2019 firma Meringer Sp. z o.o. zwiększyła ilość obsługiwanych Klientów o +20,2 % r/r, tym samym uzyskując rekord ilości Klientów, którzy dokonali choć jednego zamówienia w okresie I półrocza (6 m-c). Firma zanotowała wzrost ilości Klientów we wszystkich obsługiwanych grupach i segmentach.

I półrocze 2019 w Meringer Sp. z o.o. to rekordowy wzrost ilości obsłużonych Klientów

Wzrost liczby Klientów przełożył się jednocześnie na wzrost liczby przyjętych i zrealizowanych zamówień. Liczba zamówień zwiększyła się r/r o +17,3 % i osiągnęła rekordowy wynik w historii firmy.

I półrocze 2019 w Meringer Sp. z o.o. to rekordowy wzrost ilości obsłużonych Klientów

Firma podejmuje aktywnie działania pro-sprzedażowe, które w połączeniu z atutami wynikającymi z przewag konkurencyjnych Meringer Sp. z o.o. przyniosły rekordowe wartości prezentowanych wskaźników.

– To co wyróżnia nas na tle innych graczy to przede wszystkim szerokość oferty produktowej, głównie sprofilowanej dla ginekologii i położnictwa. Portfolio asortymentowe jest nieustannie dostosowywane do oczekiwań Klientów, zarówno o produkty stanowiące korzystniejszą relację jakości do ceny, jak również o produkty, które pozwalają wykonać daną procedurę medyczną bezpieczniej, szybciej. W przypadku tej drugiej grupy produktów, firma wprowadza produkty zaprojektowane samodzielnie lub poprzez nawiązanie współpracy z innowacyjnymi producentami z całego świata. Ważnym atutem jest bardzo wysoki wskaźnik dostępności oferowanego asortymentu. Na koniec czerwca 2019 w naszej ofercie magazynowej dostępnych było ponad 2450 produktów, ponad 99,87 % z tych produktów jest dostępnych „od ręki”, a więc z możliwością wysłania do Klienta w 24 h od momentu złożenia zamówienia. Kolejna kwestia, na którą zwracamy bardzo dużą uwagę i widzimy, że doceniają to nasi Klienci to duża dbałość o jak najlepsze doświadczenia zakupowe naszych Klientów, staramy się eliminować wszystko co utrudnia współpracę oraz traktujemy każdego Klienta indywidualnie, pomimo szybko rosnącej ich liczby – podkreśla Filip Guzielak, prezes Zarządu Meringer Sp. z o.o.

Marka Meringer powstała w 2007 roku, a od 2009 roku działa pod firmą Meringer Sp. z o.o.. Firma zaopatruje placówki medyczne wyspecjalizowane w ginekologii i położnictwie na terenie całej Polski, w cały niezbędny asortyment potrzebny do realizacji codziennych procedur, usług medycznych. Dodatkowo przedsiębiorstwo specjalizuje się we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów z zakresu ginekologii i położnictwa używanych przez Lekarzy i Personel Medyczny podczas różnego rodzaju procedur medycznych, wykonywanych zarówno w warunkach ambulatoryjnych (gabinetowych), jak i szpitalnych.