Oferta pracy

Stacjonarny Specjalista ds. Sprzedaży Doradczej i Obsługi Klienta

Firma z 11 letnim doświadczeniem w branży poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Biuro w Kaliszu

Co oferujemy?

– wynagrodzenie podstawowe na początek: 3000 zł – 4100 zł brutto w zależności od poziomu Twojego doświadczenia i kompetencji

– stabilizację zawodową, umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z planami na kolejne lata

– pakiet szkoleń ułatwiających start w nowej branży i firmie

– atrakcyjny system premii i nagród

– udział w zyskach firmy w postaci premii rocznej

– wysoki komfort pracy, atrakcyjna lokalizacja biura

– zapraszamy osoby w każdym wieku

Dlaczego warto z nami współpracować?

– zapewniamy możliwość rozwoju kompetencji i awansu – Twoja kariera i zarobki nie będą stały w miejscu, nauczysz się wielu nowych rzeczy

– działamy w ciekawej branży, realizujemy interesujące projekty co gwarantuję brak rutyny i „nudy”

– cenimy swobodną komunikacją, mówimy sobie po imieniu, szukamy wspólnie rozwiązań

– pracujemy pn-pt w godz. 8-16 lub 9-17

Zadania

– kontakt e-mailowy i telefoniczny z przydzieloną pulą Klientów

– doradzanie i udzielanie informacji Klientom o produktach i usługach

– kreowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy

– współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji Klientów

Wymagania

– umiejętność szybkiego nawiązywania relacji

– dobra obsługa komputera, poczty elektronicznej i Ms Office

– wytrwałość w dążeniu do celu

– chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

– wykształcenie min. średnie

–  mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze Klienta, szczególnie przez telefon, dowolna branża (nie jest to warunek konieczny)

– dodatkowy atut: komunikatywna znajomość języka obcego w piśmie oraz podstawowa znajomość w mowie

Zapraszamy do aplikowania!

UWAGA Możesz aplikować bez wysyłania CV!

Jak aplikować?

– wypełnij krótką ankietę „>  https://meringerpraca.webankieta.pl/

– klasycznie poprzez wysłanie CV na adres praca@meringer.pl w temacie nazwa stanowiska

W razie dodatkowych pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod nr. 722 130 017 od pon. do pt. w godz. 8 – 20)

Zapraszamy serdecznie! Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Do usłyszenia!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2016r. poz. 992)