Oferta pracy

Specjalista ds. Produktów

Lubisz strategiczne łamigłówki?
Dostrzegasz rzeczy, których nie widzą inni?
Wytrwale dążysz do ustalonego celu?
Odważnie podejmujesz decyzje?
Interesujesz się marketingiem?
Masz min. roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami?

Jeżeli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie

Dynamiczna firma o ustabilizowanej pozycji, działająca od blisko 10 lat w branży medycznej w związku z planami rozwoju na kolejne lata poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania

  • opracowywanie strategii marketingowej dla obecnych i nowych produktów
  • tworzenie materiałów marketingowych
  • zarządzenie komunikacją marketingową
  • analiza efektywności prowadzonych działań i wnioski
  • współpraca z działem sprzedaży i obsługi Klienta
  • opracowywanie zestawień i raportów dla Dyrektora Marketingu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to marketing, PR, towaroznawstwo, ekonomia, zarządzanie lub zbliżone
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i/lub w dziale marketingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • chęć dążenia do ustalonego celu
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • praktyczna umiejętność komunikacji w języku angielskim

Wymagania mile widziane

  • orientacja na potrzebach Klienta
  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, długoterminowa umowa
  • Rozwój i długoterminową ścieżkę kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Pracę od Pn do Pt w godz. 8-16, wolne weekendy
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów i udział w ciekawych projektach
  • Zaawansowane szkolenie wstępne, pomoc we drożeniu do branży i firmy
  • Możliwość pracy zdalnej 2 x w miesiącu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dogodną lokalizację biura i pyszną kawę 🙂

Zainteresowany/a?
Wyślij swoje CV!
Oddzwonimy, umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o szczegółach 🙂

Prosimy o dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).