Oferta pracy

Regionalny Doradca Handlowy – Medyczny (mazowieckie i okolice)

Meringer Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 10 lat w sektorze zaopatrzenie medycznego i ochrony zdrowia. Specjalizujemy się w ginekologii i położnictwie. Zaopatrujemy gabinety, kliniki, a także szpitale w najnowocześniejsze rozwiązania i produkty.

W związku z planowanym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalny Doradca Handlowy – Medyczny
Region działania: Mazowieckie i Okolice

Zadania kandydata na stanowisku:

  • Przeprowadzanie spotkań handlowych z obecnymi i nowymi Klientami na wskazanym terenie
  • Doradzanie Klientom w wyborze produktów i aktualnych ofert
  • Dystrybuowanie materiałów reklamowych i marketingowych
  • Organizowanie prezentacji sprzedażowych dla Klientów, udział w targach branżowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji Klienta i realizacji celów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe w branży medycznej  – warunek konieczny
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjności, zaangażowania
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą (wynagrodzenie gwarantowane podstawowe + prowizja uzależniona od wyników sprzedażowych)
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenie wprowadzające w branże, specyfikę firmy oraz szkolenia produktowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesyłanie plików w formacie PDF. W nazwie pliku imię i nazwisko oraz nazwa stanowiska w skrócie RDH.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)