Oferta pracy

Młodszy/Analityk Sprzedaży i baz danych

Masz analityczny umysł?
Jesteś dokładny?
Cechujesz się b.dobrą znajomością MS Office?

Jeśli przynajmniej na dwa pytania odpowiedziałeś „tak”, prześlij swoje CV!

Zadania
– tworzenie zestawień Klientów
– analiza zebranych informacji
– tworzenie scenariuszy kolejnych działań
– raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania
– b. dobra znajomość MS Office
– umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
– wiedza w obszarze budowania procesów sprzedaży lub gotowość do nauki w tym zakresie
– dokładność i staranność
– umiejętność pracy w zespole
– mile widziana znajomość j. angielskiego (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy
– możliwość wykonywania zadań, które lubisz w myśl naszej zasady, że każdy robi to co lubi
– stabilne warunki zatrudnienia – umowa na długi czas
– szansę rozwoju, na pewno podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i wyślemy na ciekawe szkolenia
– przyjazną atmosferę pracy nastawioną na szukanie rozwiązań zamiast „winnych”
– przynależność do ambitnego i „fajnego” zespołu. Chcemy pracować z ludźmi, których lubimy i mamy podobne wartości

Zainteresowany/a?
Wyślij swoje CV na  praca@meringer.pl
Oddzwonimy, umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o szczegółach 🙂

Prosimy o dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

praca@meringer.pl, 623323913