Oferta pracy

ASYSTENT/KA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Studiujesz?

Chcesz zdobyć doświadczenie już teraz a po studiach mieć świetną pracę?

Stypendium to za mało i potrzebujesz pieniędzy?

Meringer, Kalisz, ul. Dobrzecka 95

CO ZYSKUJESZ?

  • Doświadczenie pod okiem znakomitych specjalistów
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Pracę w Zespole pełnym energii: https://www.youtube.com/watch?v=JEQWvH2xM9E
  • Dostęp do Biblioteczki Meringera
  • Wynagrodzenie 18zł/h, elastyczny grafik, docelowo pełen etat
  • Pomoc w zredagowaniu skutecznego CV

CECHY, KTÓRE ZAGWARANTUJĄ CI SUKCES:

  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • Znajomość Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Nieustanne szukanie lepszych rozwiązań oraz inicjatywa w działaniu

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz
  • Wsparcie w tworzeniu analiz sprzedażowych
  • Wypisywanie zamówień ze sklepu internetowego
  • Inne, zależnie od Twoich predyspozycji oraz potrzeb Zespołu

Nie wahaj się! Aplikuj! Pomóż swojej karierze!

Czekamy do 10 marca.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=76d230040f3145dba86716a751bae166