Oferta pracy

Asystent/Asystenta ds. aktualizacji baz danych / pracownik biurowy

Lubisz spędzać czas na tworzeniu „tabelek” i zestawień za pomocą Excel?
Umiesz wyciągać wnioski z dostępnych danych ?
Interesujesz się tematem BigData i Marketing Automation?
Jeśli przynajmniej na dwa pytania odpowiedziałeś „tak”, wyślij do nas swoje CV.

Zadania:

– weryfikowanie poprawności danych w bazie Klientów poprzez Internet i kontakt telefoniczny

– aktualizowanie uzyskanych informacji

– porządkowanie bazy Klientów

– wprowadzanie i poprawianie opisu produktów w systemie komputerowym i internecie

Wymagania:

– umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie

– umiejętność prowadzenie rozmów telefonicznych i szybkiego zdobywania informacji

– umiejętność pracy w zespole, łatwość w komunikacji i budowaniu relacji

– znajomość pakietu MS Office szczególnie Excel

– umiejętność pracy z bazami danych

– dokładność i staranność

Oferujemy:

– bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa na długi czas, stałe wynagrodzenie

– możliwość elastycznych godzin pracy (studenci mile widziani)

– szansę rozwoju, na pewno podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i wyślemy na ciekawe szkolenie

– przyjazną atmosferę pracy nastawioną na szukanie rozwiązań

– przynależność do ambitnego i „fajnego” zespołu w myśl naszej zasady, że chcemy pracować z ludźmi, których lubimy

– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i umiejętności

Zainteresowany/a?
Wyślij swoje CV na  praca@meringer.pl
Oddzwonimy, umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o szczegółach 🙂

Prosimy o dopisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

praca@meringer.pl, 623323913