Dla Pacjentek

Pacjentki

Pomagamy

Misją naszej firmy jest czynienie życia Pacjentek szczęśliwszym. Nasz udana współpraca ze środowiskiem medycznym ma skutkować zapewnieniu kobietom jak najlepszych usług ze strony lekarzy ginekologów.

 

Edukujemy

Prowadzimy również działalność edukacyjną, prowadząc bloga skierowanego do środowiska medycznego ale i do Pacjentek. Poruszamy tam wiele interesujących tematów, dotyczących: antykoncepcji, stresu, czy zasad zdrowego odżywiania w czasie ciąży.

Odwiedź naszą stronę: blog.meringer.pl

 

Informujemy

Niemałym zainteresowaniem cieszą się także nasze profile na portalach społecznościowych, gdzie m.in. umieszczamy warte odnotowanie wiadomości ze świata ginekologii. Dzięki nam dowiesz się dlaczego istotne jest przyjmowanie, witaminy B3 w ciąży, w jaki sposób kwas foliowy pozytywnie oddziałuje na rozwój dziecka bądź czy spanie na plecach w ciąży jest niebezpieczne.

Zapraszamy na nasze profile na: Facebook, Linkedin, Google+, Twitter

 

Wskazujemy drogę

Nieomal każdego dnia trafiają do nas zapytania konsumentek, odnośnie możliwości nabycia bezpośrednio u nas asortymentu. Informujemy, że Meringer dostarcza produkty bezpośrednio do placówek medycznych, gabinetów lekarskich, szpitali, aptek oraz sklepów medycznych.

Dostarczanie produktów bezpośrednio dla Pacjentek możliwe jest poprzez sklep internetowy femiZone.pl lub poprzez skontaktowanie się ze sklepem medycznym lub apteką współpracującą z naszą firmą.

Poniżej znajduje się lista aptek i sklepów medycznych, w których można zakupić nasze produkty.

Gdzie kupić