Dla branży farmaceutycznej

Chcesz aby inwestycje w promocje Twoich „brandów” medycznych przynosiły wymierne rezultaty?

Meringer dla farmacji

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Sprawiamy, że inwestycje w promocje Twoich produktów poprzez reklamowe gadżety medyczne są doceniane przez Lekarzy i Personel Medyczny, a Tobie przynoszą odpowiedni zwrot, przy maksymalnej kontroli nad budżetem. To wszystko bez dużego wysiłku!

Dlaczego przygotowaliśmy ofertę dla działów produktu i marketingu branży farmaceutycznej?

Po pierwsze dlatego, że nasza misja i sens istnienia to wspieranie naszych Klientów w osiąganiu ich sukcesów i sprawianie, że życie Pacjentów będzie szczęśliwsze.

Poza tym mamy codzienny kontakt z setkami Lekarzy oraz personelem medycznym którzy są obecni przy milionach wizyt ginekologicznych w Polsce, a dzięki temu znamy ich prawdziwe potrzeby. Ty możesz z tego skorzystać.

Dołącz do grona naszych Klientów! Wyślij zapytanie już dziś!

Pomagamy rozwiązywać konkretne problemy

 • Wizualizacja i użyteczność –  w jakie reklamowe gadżety medyczne zainwestować, aby „podobały” się Klientom
 • Czas realizacji   – potrzebuję zamówić reklamowe gadżety medyczne interesuje mnie krótki termin realizacji zlecenia
 • Wielkość zamówień – Nie chcę kupować dużych ilości tych samych gadżetów, a zamiast tego chcę mieć do dyspozycji wiele różnych produktów i wszystkie z personalizacją dla moich Brandów
 • Częstotliwość i powtarzalność – Zespół moich Przedstawicieli nie może magazynować dużych ilości materiałów, a z drugiej strony potrzebują mieć materiały ciągle „pod ręką”
 • Wiedza i doświadczenie – Jak oznakować poszczególne gadżety medyczne, aby zwiększyć szansę na zapamiętanie danego brandu?
 • Koszty zamówień – Jak kupować medyczne gadżety reklamowe w atrakcyjnych cenach?
 • Raporty –  Jak szybko i bez wysiłku mierzyć i raportować wydatki na poszczególnych dystryktach/regionach?
 • Jakość zakupionych produktów – jak dać produkt reklamowy który będzie spełniał oczekiwania jakościowe

Co nas wyróżnia

Dedykowany opiekun

Dedykowany opiekun

Ile czasu miesięcznie zabiera Państwu raportowanie?  Szukacie informacji ile oraz jakie produkty kupił przedstawiciel oraz ile zostało jego budżetu? Jaka ilość materiałów marketingowych jest jeszcze na stanie?

Dajemy Państwu dedykowaną osobę, która przygotuje i prześlę raport, podsumuje wydatki czy wreszcie zwróci uwagę, że budżet danego Przedstawiciele jest już wykorzystany. Podliczy materiały i będzie z Państwem  w kontakcie.

Kreatywność i szybkość działania

Kreatywność i szybkość działania

Szukacie Państwo pomysłu na reklamowy gadżet? Nie wiecie jaki produkt wykorzystać do reklamy własnych Brandów, a dodatkowo chcecie zrealizować projekt szybko?

Meringer ma doświadczenie w realizacji projektów farmaceutycznych. Możemy Państwu doradzić formę reklamy oraz wybrać produkty. Dodatkowo działamy szybko –  jesteśmy w kontakcie z wieloma dostawcami, co ułatwia sprowadzenie wyrobów pod projekt. Dzięki naszym radom i szybkości działania zyskacie Państwo na czasie.

Duża dostępność produktów

Wszystkie produkty dostępne u jednego dostawcy

Spotkaliście się Państwo z sytuacją, że chcecie zamówić kilka pozycji, ale u danego dostawcy są tylko 3?

Kupując w Meringer tego problemu nie macie. Mnogość światowych i sprawdzonych marek. Produkty dostępne „od ręki”. Dodatkowo szczegółowe opisy produktów na stronie sklepu wraz ze zdjęciami da Państwu możliwość dokładnego poznania produktu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Znakowanie produktów Twoim Brandem poprzez etykiety / naklejki, na każdej sztuce produktu lub indywidualnie drukowane opakowania
 • Opracowanie spójnych z Twoim Brandem dyspenserów / opakowań na produkty, np. na wzierniki ginekologiczne
 • Projektowanie graficzne naklejek, etykiet, opakowań, dyspenserów
 • Zarządzanie budżetem poszczególnych przedstawicieli oraz budżetem total i raportowanie wydatków do Centrali
 • Faktura zbiorcza na koniec miesiąca za wszystkie zamówienia przedstawicieli
 • Dedykowany konsultant telefoniczny – pomoc w wyborze produktów
 • Zamówienia poprzez wygodną platformę zakupową
 • Realizacja zamówień w 24h – z dnia na dzień
 • Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe pomysły

 

Jeżeli  szukacie Państwo rozwiązań na wyżej wymienione problemy lub po prostu potrzebujecie szybko zamówić reklamowe gadżety medyczne personalizowane Waszym brandem to skontaktujcie się z nami.

Referencje

Referencje

Meringer Sp z o.o. to solidny partner, z którym współpraca układa się pomyślnie. Wiele rozwiązań takich jak: wystawianie faktur zbiorczych, elastyczne płatności czy szybkość obsługi, przekonało nas do współdziałania. Towar dostępny jest zawsze na stanie, a przesyłki dostarczane są bez opóźnień, dzięki czemu zaoszczędzić możemy czas. Niezwykle użyteczna jest pomoc w systemie raportowania, dzięki czemu mamy rozeznanie jaki budżet pozostał przedstawicielom naszej firmy do rozdysponowania.  A to tylko niektóre z zalet. Wszystkim niezdecydowanym polecam współpracę z firmą Meringer.

Piotr Kołata

Zapraszam do kontaktu

 

Piotr Kołata

tel. 667 787 883

email: p.kolata@meringer.pl

Napisz do nas