Aktualności

Złota Edycja programu partnerskiego Meringer Club

Wystartowała kolejna edycja programu partnerskiego Meringer Club – tym razem w kolorach złota. To nasze podziękowanie dla Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zaopatrują swoje gabinety właśnie w Meringer.

Bonus na dobry początek
Klienci, którzy skorzystają z programu partnerskiego Meringer Club Złota Edycja już na starcie otrzymają pierwszą nagrodę – wartą 499 zł naklejkę Meringer. I to za darmo! Wystarczy wejść na stronę Programu wypełnić formularz i potwierdzić chęć otrzymania bonusowej naklejki (konieczne jest zaznaczenie pola przy Chcę darmową naklejkę programu partnerskiego).

Jak działa program?
Wystarczy, że Klient dokona zakupu, zupełnie tak jak do te pory. Za każde zamówienie od 499 zł otrzyma naklejkę, którą umieszcza na Karcie Programu. Określona pula uzbieranych naklejek uprawnia do otrzymania wybranej nagrody.

To Klient wybiera nagrodę
W programie partnerskim Meringer Club Złota Edycja to Klient decyduje o nagrodzie. Pierwszy próg do otrzymania nagrody to tylko 4 naklejki, z których pierwszą Klient dostaje przecież od Meringer za darmo, już na stracie udziału w Programie (przy okazji wypełnienia formularza).

I tak:
*4 naklejki gwarantują otrzymanie 3 dowolnych podkładów gratis
*8 naklejek oznacza mały prezent, na przykład wagę, masażer do stóp lub czajnik elektryczny
*15 naklejek to już tzw. duża nagroda, czyli opcjonalnie kuchenka mikrofalowa, myjka parowa do okien, szczoteczka soniczna lub alkomat.

Minimum formalności przy odbiorze nagrody
W Meringer formalności ograniczamy do minimum, dlatego aby Klient otrzymał swoją nagrodę, wystarczy, że zrobi zdjęcie lub skan wypełnionej naklejkami Karty Programu i wyśle je w wiadomości lub MMSem na adres e-mail lub numer swojego indywidualnego Konsultanta Medycznego. My zajmiemy się resztą – wyślemy nagrodę pod wskazany adres na terenie Polski.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na stronę programu Meringer Club Złota Edycja!