Aktualności

Wyróżnienie FOREBS – Forum firm rodzinnych w kategorii firm o poziomie przychodów do 100 mln PLN w woj. Wielkopolskim

Miło nam poinformować, że firma Meringer Sp. z o.o. została wyróżniona w rankingu Forum Firm Rodzinnych 2018 organizowanym przez FORBES.

Firma Meringer Sp. z o.o. uplasowała się na 75 miejscu w województwie wielkopolskim w kategorii firm z przychodami do 100 mln PLN.

Nagrodę tę traktujemy jako duże wyróżnienie i jednocześnie impuls do dalszych działań, dzięki którym możemy zmieniać życie Pacjentów na lepsze oraz zapewniać sukces rynkowy naszym Klientom i Dostawcom.

Ranking Forum Firm Rodzinnych jest organizowany przez prestiżowy magazyn FORBES. Wspomniany ranking ma wyłonić najbardziej dynamicznie rozwijające się biznesy rodzinne w Polsce. Ranking przedstawia wyróżnionych wg. podziału na województwa oraz kategorie wielkości przychodów.

Więcej o tym rankingu można znaleźć tutaj https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-firm-rodzinnych-lista-laureatow-wojewodztwo-wielkopolskie/bhgffe7

a także tutaj https://www.forbes.pl/rankingi/forum-firm-rodzinnych-spotkanie-w-poznaniu-zdjecia/wwjng29

Bardzo serdecznie dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się w firm w Polsce oraz w Wielkopolsce.