Aktualności

Wszędzie dobrze, ale w biurze najlepiej

Witamy z powrotem w naszym biurze! 🎉

Nasi pracownicy wracają z trybu pracy home-office do biura, aby wspólnymi siłami zadbać o Państwa gabinet i jego potrzeby.

Zarząd we współpracy z działem IT zagwarantował nam laptopy 💻, odpowiednie akcesoria do pracy zdalnej 📱🖱🖨, przygotował oraz zaktualizował system, aby cały nasz Zespół Konsultantów był dla Państwa dostępny w regularnych godzinach pracy. 👨 💻👩 💻 Co ważniejsze nowoczesny sprzęt oraz odpowiednie przygotowanie systemu umożliwiły nam pracę zdalną z zachowaniem Obsługi Klienta na najwyższym poziomie. 🏅

Nawet podczas home-office nasz Dział Zakupów podejmował wszelkie możliwe starania, aby zapewnić Państwu ciągłość asortymentu. Wzmożone poszukiwanie Dostawców, kilkugodzinne trasy do hurtowni, osobisty odbiór towarów i nadgodziny spędzone na ciężkiej pracy poskutkowały dostępnością od ręki najbardziej potrzebnego asortymentu, którego na rynku zaczęło brakować. Totalny kosmos! 👨 🚀🚀 Mimo ciężkiej sytuacji firm przewozowych nasz Dział Obsługi realizował zamówienia z wysyłką tego samego dnia, zajmował się w Państwa imieniu reklamacjami kurierskimi i podejmował działania mające na celu zapewnić Państwu 100% satysfakcję z naszej współpracy.🚚📦🎯 To już kolejna obietnica, którą dotrzymaliśmy nie zważając na trudną sytuację.

Wróciliśmy, ale nadal bezpieczeństwo każdego Pracownika jest dla nas na pierwszym miejscu. Miejsca pracy zostały rozmieszczone tak, aby nasze stanowiska dzieliła bezpieczna odległość. W każdym pomieszczeniu dostępne są maski jednorazowe 😷, preparaty do dezynfekcji rąk 🧴 oraz rękawice 🧤. Suszarkę elektryczną zamieniliśmy na jednorazowe ręczniki ZZ. Nie przyjmujemy w biurze interesantów, kurierów ani żadnych osób z zewnątrz.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… Być może, ale zdecydowanie wolimy pracować i gościć Państwa w naszym biurze. Mamy nadzieję, że wkrótce również i Wy będziecie dzwonić do nas ze swoich gabinetów.. 📞👩 ⚕👨 ⚕ 🏠

U nas niezmiennie:

  • 💙 Zamówienia nawet do 17:00 z dostawą na kolejny dzień – masz towar z dnia na dzień.
  • 💙 Indywidualny Konsultant Medyczny – wiesz z kim rozmawiać.
  • 💙 Największy wybór produktów w 1 miejscu – oszczędzasz czas na szukanie wszystkich potrzebnych produktów.
  • 💙 99% produktów dostępnych od ręki – nie czekasz na domówienia.
  • 💙 Elastyczne formy płatności – wszystko możemy uzgodnić.
  • 💙 Dla stałych klientów darmowe materiały marketingowe.