Aktualności

Otwieramy nowe centrum magazynowo-logistyczne

Idzie nowe – przenosimy się!

Aby usprawnić obsługę naszych Klientów rozpoczynamy proces przenoszenia się do nowego centrum magazynowo-logistycznego.

Jeszcze szerszy asortyment

Nowe centrum ma większą  powierzchnię magazynową, która liczy blisko 3000 metrów kwadratowych. To pozwoli zaoferować Klientom jeszcze szerszy wybór asortymentu, aby każdy z nich bez problemu znalazł to, czego potrzebuje do zaopatrzenia swojego gabinetu.

Nowe centrum logistyczno-magazynowe Meringer

Atrakcyjne ceny

Warto nadmienić, że będzie to magazyn wysokiego składowania, co zapewni dodatkową przestrzeń na zatowarowanie. Jest to dla nas niezwykle istotne, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że dzięki temu będziemy mogli dokonywać większych zakupów u dostawców i tym samym uzyskiwać niższe ceny. Wszystko to z myślą o naszych Odbiorcach, którym w ten sposób jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne ceny dostępnych u nas produktów.

Nowe centrum logistyczno-magazynowe Meringer

Szybka i sprawna obsługa zamówień

Nowe centrum logistyczne zapewni również sprawną realizację zamówień, tak aby Klienci otrzymywali swoje artykuły w możliwie najszybszym terminie. Właśnie z tą myślą, dla wygody naszych Odbiorców, niedawno wydłużyliśmy godziny pracy. W Meringerze, jeżeli Klient sobie tego życzy, jesteśmy w stanie wszystkie zamówienia złożone do godz. 19:00 wysłać jeszcze tego samego dnia. Do klienta zostaną wtedy dostarczone w kolejnym dniu roboczym.

Meringer – rozwijamy się dla Ciebie!