Aktualności

Oświadczenie firmy Meringer ws. Koranowirusa

Informacja w związku Koronawirusm (Covid-19)
Szanowni Państwo!
 
Chcemy poinformować naszych Klientów i Dostawców, że realizujemy regularnie i bez większych przeszkód wszystkie operacje w firmie Meringer Sp. o.o.
 
Planowane zamknięcie szkół od poniedziałku 16 marca 2020 nie będzie negatywnie wpływać na przebieg realizowanych przez nas procesów. Taki stan osiągniemy głównie poprzez zorganizowanie dla części naszych Pracowników możliwości pracy zdalnej, nasz dział IT już realizuje niezbędne działania.
 
W efekcie nasi Klienci i Dostawcy będą się z nami mogli swobodnie i bez zakłóceń kontaktować jak dotychczas. Planujemy, że zamówienia będą przyjmowane i realizowane bez większych zakłóceń.
 
Wszystkie zamówienia złożone do godz. 17:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. W uzasadnionych przypadkach i w miarę naszych możliwości przyjmujemy i realizujemy zamówienia również złożone po godz. 17:00 (np. w dniu wczorajszym tj. 11.03.2020 ostatnie zamówienie wysłaliśmy o godz. 19:20)
 
Robimy to po to aby zapewnić możliwość funkcjonowania naszym Klientom tj. realizowanie planowych wizyt czy zabiegów.
 
⁉️ Dostępność towaru
Jednocześnie informujemy, że dysponujemy „od ręki” dużą ilością większości niezbędnych produktów do funkcjonowania Gabinetów Ginekologicznych, a także gabinetów innych specjalizacji medycznych lub spodziewamy się dostaw w ciągu najbliższych godzin lub dni. W przypadku niektórych produktów wprowadziliśmy limitowanie wielkości sprzedaży do jednego Klienta po to aby zapewnić dostępność towaru dla jak największej grupy Klientów do czasu kolejnych dostaw.
 
Robimy to po to aby Państwa placówki medyczne nie musiały przerywać funkcjonowania ze względu na brak asortymentu medycznego.
 
💡📈Jednocześnie zapewniamy, że nasz dział zakupów i zaopatrzenia pracuje z wytężoną siłą i podejmuje wszystkie działania aby zapewnić dostępność towaru obecnie oraz w nadchodzących tygodniach.
 
Zapraszamy do kontaktu
👉 tel. 62 332 00 00
👉 e-mail: biuro@meringer.pl
 
💉💊 Jednocześnie Meringer Sp. z o.o. realizuje wszystkie niezbędne działania i zalecenia w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa.
 
Pozostajemy do Państwa dyspozycji na wszelkie wątpliwości lub potrzeby!