Aktualności

Meringer Sp. z o.o. kolejny raz w rankingu Instytutu Europejskiego Biznesu

Meringer Sp. z o.o. kolejny raz w rankingu Instytutu Europejskiego Biznesu

Miło nam poinformować że firma Meringer Sp. z o.o. znalazła się w rankingu dynamicznie rozwijających się firm. Ranking  prowadzi Instytut Europejskiego Biznesu. IEB przeanalizował wyniki 51 tysięcy przedsiębiorstw, z tego tytuł Geparda Biznesu 2018 uzyskały 4602 firmy branży handlowej, ze względu na szybki rozwój i dynamikę przychodów wyższą niż 10 proc. Meringer Sp. z o.o. zajął 1028 miejsce spośród wszystkich firm, utrzymując wysoką dynamikę wzrostu i jednocześnie zwiększając szacowaną wartość przedsiębiorstwa.

Wyróżnienie to jest dla nas potwierdzeniem tego, że skutecznie wspieramy naszych Klientów przy ich codziennych zadaniach. Chcemy sprawiać, żeby jak najwięcej procedur medycznych można było wykonać szybciej, skuteczniej, z większym komfortem i bezpieczeństwem dla Pacjentki. Temu mają służyć wprowadzane przez nas innowacje produktowe. Jednocześnie do oferty wprowadzamy produkty w możliwie atrakcyjnych cenach tak, aby zwiększać dostępność do procedur medycznych i dbać jednocześnie o poziom wydatków i budżety Naszych Klientów. Oprócz tego firma od początku stawia na doskonalenie Obsługi Klienta. Dbamy o to, aby każdy kontakt z nami oraz oferowanymi produktami był jak najbardziej pozytywnym doświadczeniem dla Naszych Klientów.

W związku z tym, dynamiczny wzrost traktujemy jako pozytywny „efekt uboczny” wysokiej oceny naszych działań przez Klientów. Dziękujemy za zaufanie.

Więcej o rankingu można znaleźć tutaj http://gepardybiznesu.pl/2019/01/30/gepardy-biznesu-2018-branzy-handlowej/