Aktualności

Meringer poszerza ofertę środków do dezynfekcji

Szeroki wybór środków dezynfekujących najlepszych marek

W sklepie internetowym Meringer znajdziesz bogatą ofertę środków dezynfekujących, jak i myjących.

Wiemy jak ważnym aspektem przy wyborze kolejnych produktów z tej kategorii jest zaufanie do konkretnych marek.

Dlatego wychodząc naprzeciw, mamy wielką przyjemność poinformować, że Meringer poszerza ofertę wiodących marek.

Wszystko w jednym miejscu

Bardzo istotną kwestią jest możliwość wyboru. Od teraz nie będziesz musiał poszukiwać poszczególnych produktów w wielu różnych sklepach – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Jest to ogromna oszczędność czasu.

Dajemy Ci tylko najlepsze produkty sprawdzonych marek i to z możliwością bardzo dużego wyboru.

Bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego Meringer. W ofercie znajdziesz produkty dezynfekujące wszystkich wiodących producentów. W razie jakichkolwiek pytań na temat konkretnych środków nasi konsultanci zawsze są gotowi do pomocy.

Pośród nowości znajdą się preparaty do dezynfekcji powierzchni, rąk oraz narzędzi

Wśród propozycji do dezynfekcji narzędzi znajdziemy m.in. Gigazyme X-tra, produkt bardzo wydajny, dostępny w dużych pojemnościach. Działa w krótkim czasie i niszczy większość patogenów, w tym drożdżaki, wirusy i bakterie.

W razie potrzeby szybkiego zastosowania środka dezynfekującego w celu dezynfekcji powierzchni polecamy Mikrozid AF liquid. Do zalet tego produktu należą łatwość użycia (wygodny spray), czas działania oraz wysoka skuteczność.

Dobrym rozwiązaniem do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk jest Septoderm żel. To produkt na bazie alkoholu o szerokim spektrum działania. Jego dużą zaletą jest wygodna forma żelu. W swoim składzie zawiera środek nawilżający, dzięki czemu nie powoduje szkodliwego, wysuszającego działania.

Dłonie poddane działaniu antyseptyków wspaniale ukoi Sensiva dry skin balm, balsam, który w swoim składzie zawiera wiele cennych substancji odbudowujących barierę hydrolipidową naskórka, m.in. masło shea, glicerynę i witaminę E. Nie zawiera parabenów i barwników i jest delikatny dla skóry.

Gdzie znaleźć produkty z tej kategorii?