Aktualności

MERINGER – 12 LAT NA RYNKU!

Jesteśmy firmą dystrybucyjną. Wspieramy małe i średnie placówki medyczne wyspecjalizowane w ginekologii i położnictwie w zakresie zaopatrzenia w artykuły medyczne potrzebne do wykonywania codziennych procedur medycznych. Współpracujemy z Lekarzami, Właścicielami podmiotów medycznych, Osobami odpowiedzialnymi za zaopatrzenie placówek. Chcemy sprawiać, żeby nasi Klienci mieli więcej czasu na zajmowanie się Pacjentkami. Dlatego robimy wszystko aby proces zamawiania potrzebnych produktów był jak najszybszy i jak najłatwiejszy dla naszych Klientów. Na proces zaopatrzenia podmiotów świadczących usługi medyczne patrzymy kompleksowo, począwszy od znalezienia odpowiedniego produktu poprzez jego zamówienie, dostawę oraz płatność. Sprawiamy, że nasi Klienci oszczędzają czas na każdym etapie kontaktu, współpracy z naszą firmą.Wybrane wskaźniki jakie udaje nam się osiągać:

✅ 9,5 sekundy – to średni czas w jakim odbieramy telefony od naszych Klientów

✅ 99,46 % – to procent zamówień, dla których zamówiony towar jest dostępny w naszym magazynie od ręki (Państwo zamawiacie, a my już to mamy w magazynie)

✅ 99,71 % – to procent zamówień realizowanych bez błędu

✅ 1 kontakt – tyle potrzeba aby załatwić u nas reklamację, zwrócić towar, większość spraw załatwiamy od ręki poprzez telefon lub e-mail.

Dodatkowo wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty medyczne za zakresu ginekologii i położnictwa, które umożliwiają naszym Klientom wykonać daną procedurę wg. następujących kryteriów:

👉 Skuteczniej – maksymalizować procent trafnych diagnoz za pierwszym razem

👉Szybciej – skracać czas potrzebny na wykonanie danej procedury

👉 Łatwiej – redukować wysiłek i liczbę Personelu potrzebnego do wykonania danej procedury

👉Bezpieczniej – minimalizować ryzyko powikłań dla Pacjentek i ryzyko Użytkownika, Operatora

👉 Taniej – redukować cenę zakupu oraz wszystkie inne koszty związane z użytkowaniem i utylizacją produktu

Sprawiamy aby wprowadzane przez nas produkty spełniały przynajmniej jedno z wymienionych kryteriów. Cel ten realizujemy poprzez nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań na rynkach całego świata, a także projektując własne rozwiązania. Dzięki temu sprawiamy, że nasi Klienci mają jak najszybszy dostęp do najnowszych rozwiązań medycznych.

Jesteśmy w nieustannym kontakcie z naszymi Klientami tak aby lepiej poznawać ich potrzeby, wyzwania, problemy. Cały czas inwestujemy w rozbudowę i udoskonalanie naszej infrastruktury, powiększamy powierzchnie magazynowe, doskonalimy procesy i nieustannie rozwijamy kompetencje wszystkich Pracowników tak aby skuteczniej odpowiadać na wyzwania naszych Klientów. Dążymy do jak największej satysfakcji Klientów ze współpracy z firmą Meringer. Pracujemy zespołowo ponieważ wierzymy, że dzięki temu możemy zrobić więcej dla naszych Klientów niż w pojedynkę, wierzymy w efekt synergii pracy zespołowej, który można opisać 2+2 = 5

❤️ Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzacie Państwo markę Meringer już od 12 lat 🎉🎉🎉