Aktualności

Maseczki medyczne z nanowłóknem – mamy to!

Nowość na rynku maseczek już w Meringerze

Myślisz, że w temacie maseczek nic nie jest już w stanie Cię zaskoczyć? Jesteśmy innego zdania! U nas już dostępna jest nowa maseczka – Nano Fiber Mask B od firmy Batist.

 

Co wyróżnia nanomaski spośród innych maseczek?

Maseczka od czeskiej firmy zbudowana jest z czterech warstw, w tym jednej z nanowłókien PVDF. Trzy pozostałe warstwy to przyjemny, nietkany materiał – dla Twojego komfortu i minimalizacji otarć. Czerwone gumki są wykonane z miękkiego materiału i bardzo plastyczne, gwarantują wygodę noszenia.

Plastyczny sztywnik na nos jest dłuższy niż w standardowych maseczkach medycznych, dzięki czemu lepiej dopasujesz maskę do swojej twarzy. Zapomnisz też o zaparowanych szkłach okularów.

Nano Fiber Mask B wyróżnia rozmiar. Jest ona większa niż standardowe maseczki, dzięki czemu zapewnia szczelne dopasowanie do twarzy i wysoką ochronę.

czterowarstwowa budowa maseczki Nano Fiber Mask B

Wysoka ochrona przeciwwirusowa

Jednak najważniejszym wyróżnikiem nanomaseczek jest ochrona przeciwwirusowa na poziomie ponad 99%. Zostało to potwierdzone w testach przeprowadzonych w amerykańskim laboratorium Nelson Labs.

Higieniczna i zawsze pod ręką

Dużym plusem jest to, że każda maseczka zapakowana jest w osobne, foliowe opakowanie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo zawsze można mieć przy sobie zapasową maseczkę i co ważne, będzie ona zapakowana w higieniczny sposób.

Normy i certyfikaty

Nanomaska jest zgodna z normą EN14683:2019+AC – typ II R. Dodatkowo posiada certyfikat renomowanego, amerykańskiego  laboratorium Nelson Labs.

Nanomaska dostępna w sklepie Meringer

Maseczki z nanowłóknami Batist można nabyć w naszym sklepie. Dostępne są w opakowaniu 10 szt. oraz 50 szt. Pamiętaj, że kupując więcej, płacisz mniej!