Aktualności

Konferencja „Położna Doradcą” w Warszawie

Dzień dobry

W czwartek tj. 28.03.2019r. uczestniczyliśmy w konferencji „Położna Doradcą” we Warszawie.

Rozmowy z położnymi są dla nas szczególnie ważne, ponieważ to one są najbliżej rodzących, dla dobra których między innymi istniejemy. Tak jak dla Państwa, dla nas również najważniejsza jest pomoc Pacjentkom, dlatego tak starannie dobieramy produkty, które mamy w ofercie.

Na konferencji prezentowaliśmy produkty tj.:

  • AntiScarin – plaster na blizny po cesarskim cięciu łączący skuteczność plastra z metodą presoterapii, czyli delikatnego masażu blizny,
  • Pessary ginekologiczne przeciw wypadaniu macicyzagrożonym ciążomnietrzymanie moczu czy niewydolność szyjki macicy, dzięki którym Pacjentki mogą donosić ciąże jak najbliżej terminu porodu, ale również pozbyć się problemu z nietrzymaniem moczu lub wypadaniem narządów płciowych o różnym stopniu.
  • Żel położniczy Gynotal – który ułatwia poród naturalny matce oraz dziecku, niweluje dyskomfort, zmniejsza ryzyko pęknięcia krocza.

Panie otrzymały od nas niezbędne materiały edukacyjne i promocyjne, dzięki którym ich Pacjentki mogą skorzystać z powyższych produktów w niższych cenach.

Dziękujemy serdecznie za tak miłe rozmowy i wskazówki, serdecznie przyjęcie, a także zainteresowanie naszymi rozwiązaniami przygotowanymi dla Państwa Pacjentek!

Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania, na które serdecznie zapraszamy!