Aktualności

Firmowa Wigilia Meringer 2019

Święta, Święta

Minął kolejny rok w Meringer. Tradycyjnie jest to okazja by wspólnie spędzić czas przy wigilijnym stole. Pracownicy Meringer co rok ochoczo biorą udział w gwiazdkowej  imprezie.

Tym razem świętowaliśmy nietypowo, bo w pizzerii, która ugościła nas bogatym menu w tym też tym wigilijnym.

Cała uroczystość rozpoczęła się podsumowaniem roku przez Zarząd. Było szybko, rzeczowo i bardzo optymistycznie. Następnie każdy z pracowników dostał dyplom uznania, a część szczególne podziękowania za wyróżniające wyniki w 2019 roku.

I wreszcie cały zespół Meringer przystąpił do degustacji. Była pyszna zupa grzybowa z wielkimi borowikami. Smażony karp i gotowany na parze łosoś i sandacz. Palce lizać. Dla tych do nie gustują w wigilijnym menu była pizza, steki, makarony. Całość kulinarnych pyszności zwieńczył niebiański deser.

Skoro wigilia, to nie zapomniano o prezentach. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami, a zachwycone miny i uśmiechy od ucha do ucha świadczyły o trafionych upominkach.

W tak uroczystej atmosferze zakończyliśmy rok 2019 i pełni nadziei i świątecznej radości udaliśmy się do swoich rodzin oczekując 2020 roku.